O nas

tel: 724 209 634

Financial Matter - sprawy finansowe.

Zespół Financial Matter, to grupa specjalistów kredytowo-ubezpieczeniowych, dzięki których doświadczeniu, wiedzy oraz trosce o Twoje interesy - uzyskasz nieocenione wsparcie w ważnych dla Ciebie sprawach finansowych, takich jak: kredyty hipoteczne oraz gotówkowe, kredyty firmowe, leasingi, ubezpieczenia.

Misja

Rynek finansowy jest ogromny. Dziesiątki, a raczej setki instytucji finansowych zatrudniających tysiące pracowników, proponujących coraz to więcej, coraz to nowych rozwiązań. Doskonale wiemy, że znalezienie godnego zaufania partnera, który dbając o Twoje interesy zaoszczędzi Twój czas, pieniądze oraz nerwy - to nie lada zadanie. Wiemy również, że dla rzetelnej, patrzącej długofalowo firmy, nie ma nic cenniejszego niż jej zadowoleni, czujący się bezpiecznie klienci, którzy bez chwili zawahania gotowi są polecić jej usługi. Naszym zadaniem nie jest wybranie za Ciebie. Naszym zadaniem jest przedstawienie w sposób zrozumiały i klarowny, optymalnych rozwiązań wpisujących się w Twoje potrzeby, ułatwiając dokonanie możliwie najkorzystniejszej decyzji. Możesz być pewien rzetelnej i starannej porady, ale ostateczny wybór należy do Ciebie. W końcu to Ty wiesz najlepiej co jest dla Ciebie dobre.

Wizja

Wizją firmy jest stworzenie bezpiecznej przystani dla tysięcy zadowolonych oraz żyjących w poczuciu finansowego bezpieczeństwa klientów. Wraz z rozwojem firmy, chcemy zapewnić Ci nie tylko szeroki wachlarz najkorzystniejszych możliwości związanych z finansowaniem oraz ubezpieczeniami, ale również umożliwić całościowe powierzenie swoich spraw finansowych, uwzględniające usługi księgowe, usługi doradztwa podatkowego oraz usługi związane z rozsądnym pomnażaniem majątku.

Wartości

Ludzie - zawsze na końcu stoi człowiek. Jesteśmy przekonani, że otaczając się szczęśliwymi oraz zadowolonymi ludźmi, sami stajemy się bardziej szczęśliwi i zadowoleni. To jedna z fundamentalnych zasad, która przyświeca nam w relacjach z Wami. Gramy w jednej drużynie, a każdy z Was jest dla nas tak samo ważny.

Rzetelność i uczciwość - nie czyń drugiemu, co Tobie nie miłe i traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Rzetelność i uczciwość budzi oraz bez wątpienia zasługuje na zaufanie. W tych burzliwych i dynamicznych czasach, chcemy budować długofalowe relacje, przynoszące obopólne korzyści oraz satysfakcję - oparte przede wszystkim na zaufaniu.

Jakość - Financial Matter to kompleksowość, która łączy w sobie całość starań jakie z pasją oraz zaangażowaniem podejmujemy, na poczet dbania o twoje Sprawy Finansowe. pragniemy nieustannego rozwoju oddziałującego na poprawę jakości - dlatego tak ważne są dla nas Wasze opinie oraz sugestie. Powiedz nam jak możemy Ci pomóc i co moglibyśmy według Ciebie zrobić lepiej.

EfektywnośćJeśli nie ma rozwiązania, to nie ma problemu. Doświadczenie, wiedza, pasja oraz zaangażowanie - połączone z bardzo szerokim wachlarzem wyboru produktowego i świetnymi relacjami z pracownikami instytucji finansowych, pozwala na niezwykle efektywne działanie. 

Praktyka weryfikuje słowa, a my jesteśmy przede wszystkim ludźmi czynu. Pójdź śladem rzeszy zadowolonych klientów i przekonaj się, że współpraca z nami się opłaca.