Zaufany doradca hipoteczny Poznań

Planujesz wziąć kredyt hipoteczny? Ogromna liczba ofert i możliwości jest dla Ciebie zbyt przytłaczająca? Z nami odnajdziesz się w labiryncie produktów finansowych. Odciążymy Cię ze żmudnych przygotowań, poszukiwań i formalności. Zapewnimy pełną obsługę na wszystkich etapach uruchamiania kredytu mieszkaniowego w Poznaniu i okolicach – od wyboru oferty, poprzez przygotowania i sporządzenie dokumentów, aż po przyznanie finansowania. Wszystko to w ramach niezależnego, profesjonalnego doradztwa kredytowego

Korzystny kredyt mieszkaniowy z Financial Matter

Decyzja o wzięciu kredytu hipotecznego jest jednym z ważniejszych, życiowych wyborów. Dla wielu osób stanowi zobowiązanie finansowe spłacane przez wiele kolejnych lat. Z tego względu wybór dobrej oferty (dostosowanej do własnego budżetu, potrzeb i możliwości) to istotny krok, który warto wykonać z jak największą uważnością.

Nie dziwi więc, że coraz więcej kredytobiorców korzysta z usługi jaką jest pośrednictwo kredytowe. Pomoc eksperta od aktualnych produktów finansowych pozwala na znalezienie najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Specjalista zadba o dobór jak najlepszych warunków, porównując je z ofertami innych banków.

Uwaga: Niezwykle ważne jest to, aby zasięgnąć porady doradcy niezależnego, niezwiązanego z konkretną placówką bankową.

Z nami szybko znajdziesz kredyt hipoteczny, który:

 

 

Financial Matter to polecany doradca kredytowy w Poznaniu, który pozwoli Ci uniknąć stresu i zminimalizuje ryzyko związane z zaciągnięciem kredytu.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli:

Planujesz znaleźć najkorzystniejszą ofertę na rynku.
Obawiasz się skomplikowanych formalności.
Nie masz czasu na samodzielnie poszukiwania.
Chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat umowy lub ofert.
 

Dane kontaktoweFinancial Matter Damian Gałdyński
ul. Św. Wojciech 22/24 lokal 7, 61-689 Poznań
    (skrzynka pocztowa 7d)
REGON: 369257820 NIP: 7773203447

kontakt@financialmatter.com.pl
+48 724 209 634
 

Formularz kontaktowy


    Jak do nas dojechać?