• Tobiasz Dziurdziewski
  Polecam usługi Financial Matter, jako skutecznego i godnego zaufania partnera biznesowego.
  Tobiasz Dziurdziewski
  TRANSFORMERS
 • Maciej Szoll
  Współpracę uznaję za owocną, a usługi Pana Damiana Gałdyńskiego polecam ze względu na dobre rozeznanie w zakresie możliwości finansowania biznesu, rzetelne podejście do potrzeb klienta, zaangażowanie, profesjonalizm, pozytywne nastawienie i dyspozycyjność na każdym etapie procesu.
  Maciej Szoll
  INEON SP. Z O.O.
 • Bożena Urbańska
  Postanowiłam napisać referencję ze względu na wysoki poziom profesjonalizmu, jakim wykazała się kancelaria finansowa Financial Matter. Szczególnie zaimponowało mi indywidualne podejście firmy do potrzeb naszego przedsiębiorstwa.
  Bożena Urbańska
  P.U.T. "WAKANS"
 • Artur Marszałek
  Jako przedsiębiorca, który miał okazję współpracować z firmą Financial Matter - z czystym sumieniem mogę wystawić jej pozytywną recenzję, ponieważ są to partnerzy biznesowi godni zaufania.
  Artur Marszałek
  TESSPRINT SP. Z O.O.
 • Radosław Wróbel
  Pragnę wyrazić swoje zadowolenie z współpracy biznesowej z firmą Financial Matter reprezentowaną przez Pana Damiana Gałdyńskiego oraz polecić usługi firmy, jako godnego zaufania partnera biznesowego.
  Radosław Wróbel
  ECO RECYCLING
 • Jolanta Wilniewicz
  W trakcie współpracy najbardziej zaimponowało mi profesjonalne podejście grupy "Financial Matter", a także znajomość realiów branży finansowej. Biorąc pod uwagę powyższe kwestie - z pełną odpowiedzialnością polecam usługi firmy.
  Jolanta Wilniewicz
  JOLANTA WILNIEWICZ
 • Marcin Olejnik
  Profesjonalista w każdym calu, Pan Damian rzeczowo i konkretnie podchodzi do każdego tematu, nie boi się wyzwań i doskonale potrafi dostosować ofertę do potrzeb klienta. Z całą pewnością firma i człowiek godny polecenia.
  Marcin Olejnik
  GreenCold
 • Michał Retkowski
  Profesjonalne doradztwo. Polecam serdecznie.
  Michał Retkowski
 • Arkadiusz Małyszka
  Pełen profesjonalizm, najlepsza jakość usług. Polecam!
  Arkadiusz Małyszka
 • Dawid Kaszubski
  Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm, najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie oraz wiedza.
  Dawid Kaszubski
 • Filip Sowiński
  Z pomocy "Financial Matter" jestem bardzo zadowolony, duża dyspozycyjność oraz profesjonalizm sprawiły, że proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie. Serdecznie polecam Pana Damiana.
  Filip Sowiński
 • Piotr Stankiewicz
  Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Damiana. Szybko, sprawnie i na temat, bez zbędnego gadania. Życzę wielu sukcesów, poziom zaangażowania rzadko spotykany w dzisiejszych czasach.
  Piotr Stankiewicz
 • Grzegorz Biszof
  Jak najbardziej całokształt godny polecenia. Osobiście korzystając z usług i pomocy przy kredycie hipotecznym, bardzo polecam każdemu.  
  Grzegorz Biszof
 • Andrzej Durda
  Bardzo rzetelna i szczera współpraca. Przede wszystkim efektywnie. Polecam!
  Andrzej Durda
 • Radosław Wróbel
  Profesjonalna i przyjazna obsługa oraz pomoc na każdym etapie realizacji zadania. Duże doświadczenie i pełne zaangażowanie oraz bardzo życzliwe podejście do klienta. Gorąco polecam!
  Radosław Wróbel
 • Katarzyna Ejchorst
  Pan Damian nie rzucił słów na wiatr i pomógł mi w uzyskaniu właśnie takiego finansowania, jakiego potrzebowałam. Serdecznie polecam nawiązanie współpracy z firmą - jej zasoby wiedzy i profesjonalizmu generują duże szanse na pełne zadowolenie i końcowy sukces.
  Katarzyna Ejchorst
 • Krzysztof Wagner
  Współpraca z Panem Damianem Gałdyńskim, jak i firmą "Financial Matter" zasługuje na polecenie z kilku podstawowych względów: uczciwe oraz rzetelne podejście do klienta, duża wiedza produktowa, dobra znajomość rynku, bardzo dobry kontakt również w późnych, dopasowanych do klienta godzinach i wysoki stopień zaangażowania. Uważam firmę oraz osobę Pana Damiana Gałdyńskiego za godne zaufania oraz zasługujące na polecenie.
  Krzysztof Wagner
  Projektowanie i wykonawstwo robót teletechnicznych
 • Piotr Górczak
  Do aspektów, za które warto wyróżnić działania firmy, należy zaliczyć: profesjonalną postawę, wysoki poziom zaangażowania w sprawę, bardzo dobrą orientację w sytuacji rynkowej, dobre relacje Pana Damiana Gałdyńskiego oraz jego firmy z przedstawicielami instytucji finansowej, mające realny wpływ na sprawę, przejrzystość i transparentność przekazywanych informacji. Uważamy firmę za godną zaufania oraz jesteśmy skłonni zarekomendować skorzystanie z jej usług.
  Piotr Górczak
  PROFILOPLAST
 • Damian Rybarczyk
  Zachęcam wszystkich do skorzystania z usług firmy, gdyż poziom zaangażowania oraz kompetencji Pana Damiana w zakresie kredytów, daje gwarancję najlepszej możliwej obsługi. Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pana Damiana i nawiązanie długofalowej współpracy.
  Damian Rybarczyk
  GEOMA
 • Wojciech Borkowski
  Polecam usługi Damiana Gałdyńskiego. Jako doradca finansowy jest bardzo uczynny, pomocny oraz zawsze stara się rozpatrzyć każdą sprawę pozytywnie i z największym zaangażowaniem na korzyść klienta. W ocenie skali od 1-5, daję 5.
  Wojciech Borkowski
  F.H.U. "BOWA"
 • Monika Gunes
  Pan Damian wykazał się w sposób w pełni profesjonalny i rzetelny w swojej specjalizacji. Szczerze polecamy firmę Financial Matter, bo w pełni dbają o swoich klientów i spełniają ich marzenia.
  Monika Gunes
 • Patryk Urbańczyk
  Współpraca zasługuje na wyróżnienie przede wszystkim ze względu na: wysoki poziom wiedzy eksperskiej oraz szerokie zasoby możliwości produktowych, pełną transparentność oraz przejrzystośc warunków oraz działań, bardzo dobry kontakt, wysokie zaangażowanie, indywidualne podejście oraz kreatywność w działaniu.
  Patryk Urbańczyk
  Fest BUD
 • Krystian Rożek
  Dzięki wiedzy i profesjonalizmowi i ogromnemu zaangażowaniu połączonemu z wysokim stopniem determinacji jakim odznaczają się usługi Financial Matter, udało się z sukcesem zakończyć proces pozyskiwania preferencyjnego finansowania ze środków unijnych, a także uzyskać pozytywną decyzję dotyczącą przyznania subwencji finansowej od PFR.
  Krystian Rożek
  KR Trans