• Marcin Olejnik
  Profesjonalista w każdym calu, Pan Damian rzeczowo i konkretnie podchodzi do każdego tematu, nie boi się wyzwań i doskonale potrafi dostosować ofertę do potrzeb klienta. Z całą pewnością firma i człowiek godny polecenia.
  Marcin Olejnik
  GreenCold
 • Michał Retkowski
  Profesjonalne doradztwo. Polecam serdecznie.
  Michał Retkowski
 • Arkadiusz Małyszka
  Pełen profesjonalizm, najlepsza jakość usług. Polecam!
  Arkadiusz Małyszka
 • Dawid Kaszubski
  Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm, najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie oraz wiedza.
  Dawid Kaszubski
 • Filip Sowiński
  Z pomocy "Financial Matter" jestem bardzo zadowolony, duża dyspozycyjność oraz profesjonalizm sprawiły, że proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie. Serdecznie polecam Pana Damiana.
  Filip Sowiński
 • Piotr Stankiewicz
  Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Damiana. Szybko, sprawnie i na temat, bez zbędnego gadania. Życzę wielu sukcesów, poziom zaangażowania rzadko spotykany w dzisiejszych czasach.
  Piotr Stankiewicz
 • Grzegorz Biszof
  Jak najbardziej całokształt godny polecenia. Osobiście korzystając z usług i pomocy przy kredycie hipotecznym, bardzo polecam każdemu.  
  Grzegorz Biszof
 • Andrzej Durda
  Bardzo rzetelna i szczera współpraca. Przede wszystkim efektywnie. Polecam!
  Andrzej Durda
 • Radosław Wróbel
  Profesjonalna i przyjazna obsługa oraz pomoc na każdym etapie realizacji zadania. Duże doświadczenie i pełne zaangażowanie oraz bardzo życzliwe podejście do klienta. Gorąco polecam!
  Radosław Wróbel
 • Katarzyna Ejchorst
  Pan Damian nie rzucił słów na wiatr i pomógł mi w uzyskaniu właśnie takiego finansowania, jakiego potrzebowałam. Serdecznie polecam nawiązanie współpracy z firmą - jej zasoby wiedzy i profesjonalizmu generują duże szanse na pełne zadowolenie i końcowy sukces.
  Katarzyna Ejchorst
 • Krzysztof Wagner
  Współpraca z Panem Damianem Gałdyńskim, jak i firmą "Financial Matter" zasługuje na polecenie z kilku podstawowych względów: uczciwe oraz rzetelne podejście do klienta, duża wiedza produktowa, dobra znajomość rynku, bardzo dobry kontakt również w późnych, dopasowanych do klienta godzinach i wysoki stopień zaangażowania. Uważam firmę oraz osobę Pana Damiana Gałdyńskiego za godne zaufania oraz zasługujące na polecenie.
  Krzysztof Wagner
  Projektowanie i wykonawstwo robót teletechnicznych
 • Piotr Górczak
  Do aspektów, za które warto wyróżnić działania firmy, należy zaliczyć: profesjonalną postawę, wysoki poziom zaangażowania w sprawę, bardzo dobrą orientację w sytuacji rynkowej, dobre relacje Pana Damiana Gałdyńskiego oraz jego firmy z przedstawicielami instytucji finansowej, mające realny wpływ na sprawę, przejrzystość i transparentność przekazywanych informacji. Uważamy firmę za godną zaufania oraz jesteśmy skłonni zarekomendować skorzystanie z jej usług.
  Piotr Górczak
  PROFILOPLAST
 • Damian Rybarczyk
  Zachęcam wszystkich do skorzystania z usług firmy, gdyż poziom zaangażowania oraz kompetencji Pana Damiana w zakresie kredytów, daje gwarancję najlepszej możliwej obsługi. Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pana Damiana i nawiązanie długofalowej współpracy.
  Damian Rybarczyk
  GEOMA
 • Wojciech Borkowski
  Polecam usługi Damiana Gałdyńskiego. Jako doradca finansowy jest bardzo uczynny, pomocny oraz zawsze stara się rozpatrzyć każdą sprawę pozytywnie i z największym zaangażowaniem na korzyść klienta. W ocenie skali od 1-5, daję 5.
  Wojciech Borkowski
  F.H.U. "BOWA"
 • Monika Gunes
  Pan Damian wykazał się w sposób w pełni profesjonalny i rzetelny w swojej specjalizacji. Szczerze polecamy firmę Financial Matter, bo w pełni dbają o swoich klientów i spełniają ich marzenia.
  Monika Gunes
 • Patryk Urbańczyk
  Współpraca zasługuje na wyróżnienie przede wszystkim ze względu na: wysoki poziom wiedzy eksperskiej oraz szerokie zasoby możliwości produktowych, pełną transparentność oraz przejrzystośc warunków oraz działań, bardzo dobry kontakt, wysokie zaangażowanie, indywidualne podejście oraz kreatywność w działaniu.
  Patryk Urbańczyk
  Fest BUD
 • Krystian Rożek
  Dzięki wiedzy i profesjonalizmowi i ogromnemu zaangażowaniu połączonemu z wysokim stopniem determinacji jakim odznaczają się usługi Financial Matter, udało się z sukcesem zakończyć proces pozyskiwania preferencyjnego finansowania ze środków unijnych, a także uzyskać pozytywną decyzję dotyczącą przyznania subwencji finansowej od PFR.
  Krystian Rożek
  KR Trans