Firmowy kredyt Bankowy

Kredyt bankowy dla firm to oczywiście jedna z najbardziej popularnych i najskuteczniejszych form finansowania biznesu. Mądrze zaciągnięty i wykorzystany w przemyślany, uzasadniony biznesowo sposób może stanowić niezwykle skuteczną dźwignię do efektywnego rozwoju oraz zwiększenia skali działania przedsiębiorstwa. Wysoka popularność kredytów dla firm przekłada się na bogatą i  silnie zróżnicowaną ofertę Banków, a ta z kolei znacząco zwiększa ryzyko podjęcia błędnych, kosztownych w skutkach decyzji.

Przedsiębiorcy prowadzący biznes w Polsce nie mogą narzekać na nadmiar wolnego czasu, dlatego kluczowym jest, aby korzystali z niego w możliwie efektywny sposób. Jak zatem zwiększyć efektywność wykorzystywanego czasu, a jednocześnie zapewnić sobie dostęp do taniego i dostępnego w kluczowych momentach kredytowania firmowego? Rozwiązaniem tego równania może okazać się zaufany i doświadczony doradca kredytowy z Poznania.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

  • Przeprowadzimy darmową konsultacje wstępną, zorientowaną na rozpoznanie wyzwania oraz zebranie niezbędnych do skutecznej analizy faktów
  • Przeprowadzimy rzetelną i uczciwą analizę dostępnych możliwości oraz porównamy oferty budzące największy potencjał sukcesu i opłacalności
  • Będziemy klarowni, transparentni i dostępni w dogodnych dla Ciebie porach
  • Wynegocjujemy najlepsze możliwe warunki
  • Ułożymy skuteczny plan kredytowy, lub bardziej rozbudowany długofalowy plan finansowy
  • Odciążymy Cię z wszystkich możliwych formalności
  • Zapewnimy wsparcie na etapie finalizacji oraz pozostaniemy do dyspozycji w całym okresie funkcjonowania produktów

Kredyt dla firm Poznań

Jako niezależni eksperci kredytowi działamy zarówno na poznańskim, jak i krajowym rynku kredytów firmowych od ponad 8 lat. Zapewniamy naszym klientom dostęp do bardzo szerokiego wachlarzu możliwości – posiadając kontakty i partnerskie relacje we wszystkich (dosłownie wszystkich) Bankach oferujących rozwiązania kredytowe dla firm

W znakomitej większości przypadków doradca finansowy wynagradzany jest przez Bank, dzięki czemu przy naszej asyście zbadasz wszelkie dostępne możliwości, ograniczysz zakres ciążących na Twoich barkach formalności i nie poniesiesz w związku z tym żadnych dodatkowych kosztów.

>>> ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ <<<

Kredyt dla firm na dowolny cel – dosłownie i w przenośni

Firmowe finansowanie bankowe umożliwia zaspokojenie bardzo szerokiego wachlarzu celów. Od kredytu firmowego na dowolny cel (kredyt obrotowy), w ramach którego nie ma konieczności rozliczania pozyskanych środków, przez kredyty inwestycyjne zorientowane na realizację konkretnych celów biznesowych – np. kredyt inwestycyjny na zakup nieruchomości, kredyt na zakup samochodu - aż po firmowe limity w koncie, tudzież kredyt firmowy na realizację kontraktu. Doświadczony doradca kredytowy przeprowadzi skuteczne rozpoznanie wyzwań i problemów biznesowych z jakimi się aktualnie mierzysz i dobierze rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb i predyspozycji, czyniąc perspektywę bezpieczną i opłacalną.

Kredyt firmowy na dowolny cel
Kredyt na realizację kontraktu
Firmowy limit kredytowy w rachunku bieżącym
Kredyt obrotowy na zakup towarów/materiałów/półproduktów
Konsolidacyjny kredyt firmowy na spłatę innych zobowiązań
Kredyt inwestycyjny na: zakup, remont, modernizację nieruchomości, zakup środków trwałych oraz WNIP
Firmowa pożyczka hipoteczna (czyli zabezpieczony na hipotece kredyt na dowolny cel)

Finansowanie biznesu kredytem bankowym – jaką formę finansowania wybrać?

Obok celu, który pragniesz zrealizować, należy również przeanalizować jaka forma finansowania będzie najbardziej opłacalna i komfortowa w obsłudze. Najpowszechniej występującymi formami kredytu firmowego jest kredytowanie ratalne oraz finansowanie w formie limitu w koncie, tudzież limitu w rachunku bieżącym. O ile to pierwsze doskonale sprawdzi się w przypadku kredytów inwestycyjnych , o tyle zaspokajając zapotrzebowanie firmy na kapitał obrotowy wynikający z wydłużonych terminów spływu należności lub np. przy dodatkowym zatowarowaniu firmy w półprodukty i materiały uodparniającym na okresowe wahania cen – bardziej skuteczny i efektywny może okazać się limit w koncie. Jednym z głównych czynników determinujących wybór właściwej formy finansowania biznesu, powinien być czas. Co do zasady, jeśli mierzysz się z wyzwaniem, które odznacza się dłuższym zwrotem z inwestycji czy po prostu generalnie ma charakter średnio lub długoterminowy – rozważ pójście tropem formy ratalnej Twojego kredytu firmowego. Jeżeli szukasz krótkoterminowego finansowania, wsparcia i zabezpieczenia płynności lub możliwości wykorzystania nagłych okazji biznesowych, które zwrócą się w szybkim tempie – firmowy kredyt w rachunku bieżącym może okazać się bardziej trafionym rozwiązaniem.

Umów się na bezpłatną konsultację

Sprawdź również