Księgowość z Financial Matter

Bezpieczna i terminowa księgowość w nowoczesnym wydaniu.

Księgowość w modelu tradycyjnym lub 100% online - bez zbędnej "papieroogii". Księgowy, który na bieżąco odpowiada na telefony i maile, dotrzymuje kluczowych terminów oraz wspiera w reagowaniu na problemy i wyzwania, z jakimi mierzy się Twoja firma.Financial Matter - księgowość ma znaczenie

Wierzymy, że dobry księgowy to coś więcej niż znajomość podatków, przepisów, zasad rachunkowości, czy obowiązków ZUS. Księgowy przyszłości to partner - doradca, który rozumie Twój biznes i chce być wsparciem w jego ciągłym rozwoju.
Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie księgowości uproszczonej (KPiR / RYCZAŁT), ksiąg handlowych oraz kadr i płac.
Filary, na których opieramy soje codzienne działanie:

BEZPIECZEŃSTWO

Nad Twoją firmą czuwa grono doświadczonych ekspertów, którzy regularnie podnoszą swoje kompetencję i aktualizują wiedzę, aby zapewnić rzetelną i bezpieczną obsługę, zgodną z nieustannie zmieniającymi się przepisami.

TERMINOWOŚĆ

Zadbamy o terminowe składanie dokumentów w urzędach oraz poinformujemy z wyprzedzeniem o wysokości podatków i opłat do zapłaty.

KOMUNIKACJA

Mówi się, że księgowość jest językiem biznesu. Dobry kontakt z księgowym to fundament skutecznej, partnerskiej współpracy. Wiemy o tym doskonale, dlatego sprawna i regularna komunikacja na bieżąco jest dla nas priorytetowa.

WYGODNA WSPÓŁPRACA

Księgowość 100% online. Wygodne narzędzie do przesyłania dokumentów i komunikacji z biurem – również z poziomu smartfonu. Bez konieczności wizyt na poczcie czy osobistego dostarczania dokumentów.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Obok starannej obsługi księgowej oraz kadrowo płacowej, zyskujesz dostęp do wartościowego zakresu usług dodatkowych: doradztwo unijne, doradztwo kredytowe i leasingowe, szkolenia dofinansowane, doradztwo finansowe.

Cennik usług biura rachunkowego - Financial Matter