Doradca kredytowy i finansowy Poznań – Financial Matter

Nasz zespół to doradcy finansowi z doświadczeniem. Jesteśmy niezależni i nastawieni na osiągnięcie wymiernych korzyści dla klienta. Wyróżnia nas nie tylko praktyka, ale i pasja do tematyki finansowej. Z chęcią zgłębiamy wciąż pojawiające się nowości oraz zagadnienia teoretyczne związane z naszą branżą. Uważamy, że głównym atutem współpracy z naszą firmą jest wyjątkowe oddanie każdej podejmowanej sprawie. Zawsze dajemy z siebie 110%, dlatego klienci tak chętnie nas polecają.

Od lat pomagamy firmom ze zróżnicowanych branż. Analiza kredytów hipotecznych, dobór planu finansowego, doradztwo finansowe – to zadania, z którymi spotykamy się na co dzień. Dokładamy wszelkich starań, aby dobrze poznać oczekiwania każdego klienta. Dobre zrozumienie problemu, wyzwania czy zamiaru, stanowi trampolinę do skutecznego działania oraz pozytywnego wpływu na aktualną, a także przyszłą sytuację finansową.

Damian Gałdyński – doradca finansowy Poznań

Nazywam się Damian Gałdyński, jestem doradcą finansowym i kredytowym działającym w Poznaniu. W moim przypadku najpierw pojawiła się praca w finansach, a z czasem zrodziła się prawdziwa pasja. Jako człowiek za sterami działam w tej branży już od 8 lat. Stawiam na ciągły rozwój, co przekłada się również na moją inną pasję, jaką jest sport. Wierzę, że regularna aktywność fizyczna rozwinęła we mnie wiele cech przydatnych w prowadzeniu biznesu.

Firma Financial Matter zapewnia profesjonalne doradztwo finansowe. Nasz zespół ma pełnić funkcję solidnego partnera w tej dziedzinie. Z zaangażowaniem i empatią podchodzimy do spraw naszych klientów, wspierając ich wiedzą, kontaktami oraz praktyką. Jesteśmy alternatywą dla samodzielnych, żmudnych poszukiwań czy wycieczek po bankach. Uważamy, że w biznesie liczy się szybka reakcja na zmiany oraz dobre, przemyślane decyzje – i właśnie to chcemy zapewniać naszym klientom.

Zaangażowanie

Sprawdź jak wygląda współpraca z doradcą, któremu na prawdę zależy.

Kreatywność

Wiedza, doświadczenie i kontakty są bardzo istotne, ale bez odpowiedniej kreatywności - trudno działać z maksymalną skutecznością. Nieustannie trenujemy naszą kreatywność, analizując kilkadziesiąt spraw finansowych tygodniowo.
Kim jesteśmy

Opinie Klientów

Zadowoleni i powracający klienci to paliwo napędowe każdego dobrze prosperującego biznesu. Sprawdź co o nas sądzą.
Kim jesteśmy

Blog Finansowy

Aktualne rankingi kredytów hipotecznych, praktyczne porady, analizy i regularna dawka wiedzy. Sprawdź co nowego na blogu.
Kim jesteśmy

Kredyt Hipoteczny

Wszystko co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na hipoteką.
Kim jesteśmy

Finansowanie Biznesu

Dowiedz się więcej o sposobach finansowania biznesu. Sprawdź dostępność produktów w Twoim regionie.