hbg1-1

Twoje finanse mają znaczenie!

Nasze doświadczenie, zaangażowanie
oraz wiedza praktyczna, zaoszczędzi
Twój czas, nerwy oraz pieniądze.

k1-1
k2-1

Zobacz opinie

op1
op2
op3
op4

Doradca kredytowy i finansowy Poznań - Financial Matter

Jak sfinansować planowane przedsięwzięcia biznesowe, sprostać pojawiającym się wyzwaniom oraz rozwiązać potencjalne problemy? Gdzie skierować uwagę, aby finansowanie było skuteczne, bezpieczne oraz możliwie najbardziej opłacalne? Pożyczki unijne, dotacje i dofinansowania, kredyty bankowe, leasingi czy faktoring – mnogość możliwości może okazać się przytłaczająca, lecz dla nas – to codzienność. Wspieramy mikro, małe oraz średnie firmy w skutecznym pozyskiwaniu najefektywniejszych źródeł finansowania. Regularna analiza rynku oraz setek najróżniejszych przedsięwzięć, wyzwań i problemów z jakimi mierzymy się wspólnie z klientami - pozwalają nam skierować uwagę w stronę takich rozwiązań, które faktycznie na nią zasługują. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

nab1
 

Biuro Rachunkowe Poznań

Współpracujemy z osobami rozpoczynającymi działalność, samozatrudnionymi oraz właścicielami mikro, małych i średnich firm – zapewniając bezpłątną pomoc w uruchomieniu biznesu oraz bezpieczną i terminową obsługę księgową w zakresie: KPiR / RYCZAŁT, KADRY I PŁACE, KSIĘGI HANDLOWE. Wiedza w zakresie księgowości, podatków, czy rozliczeń z ZUS to fundament działania, ale nasi Klienci cenią nas również za świetną komunikację i wyjątkowe zaangażowanie. Odbieramy telefony, odpisujemy na bieżąco i wierzymy, że dobry księgowy powinien rozumieć Twój biznes i aktywnie angażować się w jego rozwój.
Wygodne narzędzia do przesyłania dokumentów i komunikacji z biurem pozwalają na bezpieczną, zdalną obsługę – w 100% online, bez zbędnej papierologii. To opcja dla Klientów, którzy cenią sobie wygodę i nie mają czasu na osobiste dostarczanie dokumentów lub „bieganie” na pocztę.

Doradca kredytowy Poznań

Decyzja o zakupie lub budowie własnego lokum, to poważny, budzący wiele emocji i wiążący na wiele lat krok. Pozyskanie bezpiecznego i opłacalnego kredytu hipotecznego, to niewątpliwie jeden z kluczowych elementów przedsięwzięcia. Praktyczna wiedza oraz doskonała znajomość rynnku i obowiązujących procedur, sprawia że podjęcie właściwej decyzji i skutecznego działania jest znacznie prostsze i komfortowe. Jako doświadczeni doradcy kredytowi z Poznania doskonale rozumiemy powagę sytuacji, dlatego podchodzmy do Waszych spraw z ogromną pasją i zaangażowaniem. Dbamy nie tylko o to aby Twój kredyt hipoteczny był możliwie opłacalny, ale dokładamy również wszelkich starań do komofortu, bezpieczeństwa i wysokiej świadomości naszych klientów.

 

Doświadczony ekspert finansowy

Wiemy, że znalezienie godnego zaufania partnera w tej branży nie jest łatwym zadaniem. Liczy się znajomość rynku, umiejętności sprawnego poruszania się po nim, czy i szeroka sieć kontaktów. Dlaczego warto zaufać właśnie nam? W skład zespołu Financial Matter wchodzą doświadczeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wierzymy, że dobry ekspert finansowy powinien mieć konkretne cechy: merytoryczne i praktyczne podejście do sprawy, skrupulatność, zrozumienie wyzwań, problemów i oczekiwań klienta, jak również umiejętność komunikowania się w jasny i klarowny sposób. Takie połączenie cech sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom pełną, kompleksową obsługę. Wspieramy Was na każdym etapie procesu. Z nami oszczędzicie swój czas, nerwy i pieniądze. Niezależnie od tego, czy chodzi o kredyt mieszkaniowy w Poznaniu, czy firmowy plan kredytowy – z nami zyskujesz więcej.

 

Dane kontaktoweFinancial Matter Damian Gałdyński
ul. Św. Wojciech 22/24 lokal 7, 61-689 Poznań
    (skrzynka pocztowa 7d)
REGON: 369257820 NIP: 7773203447

kontakt@financialmatter.com.pl
+48 724 209 634
 

Formularz kontaktowy


    Jak do nas dojechać?