Kredyt hipoteczny Poznań i okolice

Jako polecany doradca kredytowy z Poznania oferujemy kompleksową usługę pośrednictwa w zakresie pozyskania kredytu hipotecznego, zarówno dla klientów planujących przedsięwzięcie na terenie powiatu poznańskiego, jak i większości sąsiednich miast. Działamy mobilnie, tak więc z przyjemnością dojedziemy w wygodne dla Ciebie miejsce i umożliwimy pełnowymiarowe przeprocesowanie wniosku hipotecznego bez wychodzenia z domu. Jeśli masz natomiast ochotę odwiedzić nas w naszej siedzibie - zaprosimy Cię do znajdującego się w centrum Poznania biura i powitamy smaczną kawą.

Finansowanie Biznesu - obszar działania

Choć klienci z wielkopolski stanowią najliczniejsze grono, to przez ponad 9 lat intensywnego działania na płaszczyźnie finansowania biznesów Polskich Przedsiębiorców, mieliśmy, i wciąż mamy okazję nawiązywać relację z klientami z całej Polski. Jeden z naszych wieloletnich, oddanych klientów, posiada swoją siedzibę w Przemyślu (705 km od Poznania) - wypiliśmy wspólnie nie jedną kawę... Posiadamy zaufanych partnerów w każdym województwie. Dysponujemy najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, umożliwiającymi w pełni zdalną obsługę klientów, ale nasze mobilne przysposobienie oraz nastawienie na budowanie długofalowych relacji, sprawia że zawsze jesteśmy gotowi, a wręcz preferujemy wskoczyć do auta i osobiście porozmawiać o biznesie - koniecznie przy dobrej kawie.

Gdzie działamy

Blog Finansowy

Aktualne rankingi kredytów hipotecznych, praktyczne porady, analizy i regularna dawka wiedzy. Sprawdź co nowego na blogu.
Gdzie działamy

Kredyt Hipoteczny

Wszystko co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na hipoteką.
Gdzie działamy

Opinie Klientów

Zadowoleni i powracający klienci to paliwo napędowe każdego dobrze prosperującego biznesu. Sprawdź co o nas sądzą.
Gdzie działamy

Finansowanie Biznesu

Dowiedz się więcej o sposobach finansowania biznesu. Sprawdź dostępność produktów w Twoim regionie.