Jak wygląda współpraca z doradcą kredytowym?

Zbierane latami doświadczenia, setki nadzorowanych procesów kredytowych, tysiące rozmów – pozwoliły nam na wypracowanie sprawnego oraz skutecznego modelu współpracy z klientami oraz instytucjami finansowymi. Odpowiednio skonstruowany oraz sukcesywnie ulepszany proces współpracy, pozwala zadbać o maksymalny komfort oraz satysfakcję klientów, a także kontrolować i przewidywać rozwój wydarzeń. Proces będzie się oczywiście różnił w zależności od tego kim jesteś i jakie są Twoje obecne i przyszłe oczekiwania. Niezmienne pozostaną natomiast wartości, którymi kierujemy się relacjach z wszystkimi partnerami – uczciwość, pełna transparentność, ponadprzeciętne zaangażowanie i solidarność w działaniu.

Ścieżka działania w przypadku ubiegania się o kredyt hipoteczny będzie się oczywiście różnić od przedsięwzięcia zorientowanego na pozyskanie finansowania biznesu, niemniej jednak pewien trzon modelu pozostaje niezmienny. Każdy z etapów współpracy może okazać się tym kluczowym. Jesteśmy zwolennikami przemyślanego, procesowego podejścia, które poddawane ciągłej analizie oraz usprawnieniom, pozwala nieustannie podnosić skuteczność oraz skracać czas działania.

Rozpoznanie

Poznamy się bliżej. Przeprowadzimy rozmowę skoncentrowaną na zrozumieniu Twoich celów, wyzwań, problemów i oczekiwań – jest to warunek konieczny do odpowiednio skierowanego oraz skutecznego działania.

Analiza

Przeanalizujemy rynkowe możliwości oraz skontrastujemy je z Twoimi oczekiwaniami i predyspozycjami. Wytypujemy potencjalne ryzyka i ewentualne przeszkody, aby być gotowym na skuteczną reakcję.

Realizacja

Przygotujemy wszelkie wymagane formularze i dokumenty. Dopełnimy niezbędnych formalności i zainicjujemy proces pozyskania finansowania. Będziemy kontrolowali jego przebieg i reagowali na bieżąco, na ewentualne korekty czy uzupełnienia.

Finalizacja

Dopilnujemy, aby proces finalizacji procesu przebiegł płynnie i bezproblemowo. Będziemy obecni na podpisaniu umowy, wspierając Cię w jednym z ostatnich kroków. Pomożemy dopełnić wszelkich formalności wymaganych po uruchomieniu produktu, takich jak rozliczenie finansowania czy wywiązanie się z wymogów formalnych