Przedsiębiorcy - kredyt inwestycyjny

tel: 724 209 634

Kredyt inwestycyjny to rodzaj finansowania celowego, w ramach którego środki udzielane są na konkretny, określony we wniosku/biznesplanie cel, związany z zakupem środków trwałych, ich ulepszeniem czy przystosowaniem. Rozwiązanie to, charakteryzuje się między innymi wysokimi, możliwymi do pozyskania kwotami, możliwością rozłożenia finansowania na dłuższy okres oraz koniecznością późniejszego udokumentowania wydatków. W niektórych bankach wymagany jest wkład własny na poziomie 10-30%, ale są również możliwości sfinansowania całości inwestycji wraz z podatkiem VAT.

Jakie inwestycje firmowe mogę sfinansować?

Pojęcie inwestycji pozostawia dość szerokie pole interpretacyjne. Bardzo często kluczem do sukcesu jest odpowiednio przygotowany biznes plan, w sporządzeniu którego znajdziesz w nas oparcie. Chcąc zakupić wszelkiego rodzaju środki trwałe takie jak maszyny, urządzenia czy pojazdy, lub np. wejść w posiadanie nowej nieruchomości związanej z działalnością firmy - warto zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem. Jest ono odpowiednie, również w przypadku wszelkiego rodzaju remontów posiadanych nieruchomości komercyjnych, czy np. budowie takich nieruchomości od zera. Gdy chciałbyś unowocześnić funkcjonowanie produkcji, czy np. zaimplementować różnego rodzaju rozwiązania związane z zakupem wartości niematerialnych i prawnych - zwiększając wartość firmy oraz gruntując jej pozycję na rynku - kredyt inwestycyjny to dobry wybór.


Jakie warunki muszę spełnić?

  • prowadzić działalność minimum 12 miesięcy 
  • przedstawić dokumenty rejestrowe oraz finansowe (w zależności od formy prowadzonej działalności oraz rodzaju prowadzonej księgowości)
  • posiadać akceptowalną przez bank historię kredytową
  • wykazać obecną, lub w przypadku startup'u przyszłą zdolność kredytową

Praktyka

Masz ciekawy pomysł na inwestycję, chcesz wprowadzić swoją firmę na wyższy poziom, ale zastanawiasz się jak wybrać możliwie najbardziej komfortowy oraz opłacalny sposób finansowania inwestycji? Jak w ogóle takie finansowanie uzyskać? Zacznij od skontaktowania się z nami. Opowiedz nam o swoich planach, możliwościach oraz oczekiwaniach. Jeśli narzekasz na totalny brak czasu i wolisz załatwić wstępny etap drogą elektroniczną - nie ma problemu. Jeśli  natomiast podobnie jak my - jesteś zwolennikiem spotkań w "4 oczy" - spotkajmy się i porozmawiajmy. W końcu żaden sposób kontaktu elektronicznego nie zastąpi zwykłego uścisku dłoni i możliwości spojrzenia sobie w oczy.

Po spotkaniu, wstępnym rozpoznaniu problematyki sprawy, przeprowadzimy dogłębną analizę dostępnych możliwości oraz potencjalnych przeszkód - układając tym samym plan uzyskania dla Ciebie finansowania inwestycyjnego. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami, kontaktem z bankiem oraz negocjowaniem warunków. Kiedy już pozyskamy środki na realizację Twoich założeń inwestycyjnych, do Ciebie należeć będzie dopilnowanie sprawy od strony technicznej i praktycznej - tak abyś po kilku miesiącach mógł cieszyć się nową, lepszą i skuteczniejszą rzeczywistością Twojego przedsiębiorstwa.

Mnogość wyboru.

Współpracując z nami, masz możliwość pozyskania finansowania inwestycyjnego z takich źródeł jak: POŻYCZKA JEREMIE2, SANTANDER BANK, MBANK, BGŻ BNP PARIBAS, RAIFFEISEN POLBANK, ALIOR BANK, ING BANK ŚLĄSKI, BOŚ BANK, PEKAO S.A., IDEA BANK, GETIN BANK, NEO BANK, NEST BANK oraz wiele pozabankowych instytucji finansowych.