Ubezpieczenia - przedsiębiorcy

tel: 724 209 634

Współpracujemy z kilkunastoma znanymi oraz sprawdzonymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, zapewniając Ci możliwość porównania proponowanych przez nie rozwiązań oraz dokonania odpowiedzialnego i opłacalnego wyboru.

PZU, ALLIANZ, ERGO HESTIA, GENERALI, AXA, AVIVA, WARTA, COMPENSA, LINK4, PROAMA, GOTHAER, INTERRISK, TUW TUZ, CONCORDIA, BALCIA, INTER POLSKA, DAS, LEADENHALL POLSKA, PREVOIR

Ubezpieczenia dla biznesu.

Nasi Partnerzy biznesowi oferują bardzo szeroki zakres możliwości, związanych z zabezpieczeniem Twojego biznesu przed niepożądanymi zdarzeniami i sytuacjami. Oprócz ubezpieczeń skierowanych na ochronę mienia Twojej firmy, możesz zabezpieczyć się również przed bardzo szerokim zakresem odpowiedzialności cywilnej, wynikającej ze specyfiki prowadzonego przez Ciebie biznesu. Wiemy, że ciężko pracujesz i Twoim priorytetem jest być dobrym w tym co robisz, nieprzerwanie dbając o interesy swoich klientów. Niemniej jednak, życie lubi pisać różne scenariusze, a Ty bez wątpienia nie chcesz stracić tego na co tak ciężko pracowałeś, przed jeden mały błąd czy moment nieuwagi.

Grupowe ubezpieczenie pracowników.

To zabezpieczenie życia i zdrowia pracowników oraz członków ich rodzin, w trudnych sytuacjach życiowych. Dzięki ubezpieczeniu, dajesz swoim pracownikom poczucie komfortu, bezpieczeństwa i stabilności - zapewniając jednocześnie wzrost ich zadowolenia, a co za tym idzie efektywności i zaangażowania. Twoi pracownicy to skarb. To właśnie Oni tworzą Twój biznes. Jednym z najlepszych sposób zadbania o swój biznes, jest zadbanie o ludzi go tworzących.

Ubezpieczenie firmowych pojazdów.

Od obowiązkowego ubezpieczenia właścicieli pojazdów mechanicznych OC, po możliwość zabezpieczenia się przed kradzieżą oraz niezliczoną ilością ryzyk związanych z posiadaniem oraz używaniem środków transportu Twojej firmy. To Ty decydujesz o zakresie ochrony, jaką chcesz objąć swoją flotę. Co ważne, jeśli posiadasz w swojej firmie flotę liczącą więcej niż 1 auto, a na jednym z nich dojdzie do szkody - nie przejmuj się, nie wpłynie Ona na wysokość zniżek przy odnowieniu umowy ubezpieczenia pozostałych pojazdów ubezpieczonych.

Ubezpieczenia transportowe.

W zależności od prezentowanych przez Ciebie potrzeb, ubezpieczenie transportowe może zapewnić Ci zabezpieczenie przewożonego mienia od wszelkich ryzyk, lub od ryzyk nazwanych. Jest to również ubezpieczenie cywilne przewoźnika w ruchu krajowym oraz międzynarodowym oraz odpowiedzialność cywilna spedytora.

Powszechnie znane jest stwierdzenie, iż życie przedsiębiorcy w Polsce bardzo często nie jest "usłane różami". Odpowiednie zabezpieczenie swoich interesów poprzez dokonanie odpowiedzialnego, mądrego, a co za tym idzie opłacalnego wyboru ubezpieczenia biznesu, uchroni Cię przed dodatkowym stresem i ryzykiem związanym z prowadzoną działalnością. Od komfortu, bezpieczeństwa i stabilności dzieli Cię tylko krótki telefon lub wiadomość. Powiedz nam czego oczekujesz, przed czym chciałbyś ochronić siebie, swoich pracowników i biznes, a my dokonamy dla Ciebie bezpłatnej analizy możliwości i przedstawimy Ci kilka najkorzystniejszych i najbardziej optymalnych wariantów rozwiązań - zupełnie za darmo!