Ubezpieczenia - klienci indywidualni

tel: 724 209 634

Współpracujemy z kilkunastoma znanymi oraz sprawdzonymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, zapewniając Ci możliwość porównania proponowanych przez nie rozwiązań oraz dokonania odpowiedzialnego i opłacalnego wyboru.

PZU, ALLIANZ, ERGO HESTIA, GENERALI, AXA, AVIVA, WARTA, COMPENSA, LINK4, PROAMA, GOTHAER, INTERRISK,
TUW TUZ, CONCORDIA, BALCIA, INTER POLSKA, DAS, LEADENHALL POLSKA, PREVOIR

OC, AC, ASSISTANCE, NNW, UBEZPIECZENIE ŻYCIA I ZDROWIA, UBEZPIECZENIE MAJĄTKU

Kilka słów o ubezpieczeniach.
Co kryje się pod szeroko rozumianym pojęciem ubezpieczeń? Tego raczej nikomu nie trzeba tłumaczyć. Niemniej jednak, bardzo często nie jesteś przekonany co do sensu płacenia za coś, co być może nigdy się nie wydarzy. Czy to aby na pewno właściwy tok myślenia?

"Mądry Polak po szkodzie"
To interesujące staropolskie przysłowie przewijało się w literaturze polskiej już w XVI w. Czasy się jednak zmieniają, a nowoczesny oraz mądry człowiek, stawia na zapobieganie oraz zabezpieczanie się przed skutkami nieszczęśliwych i mało oczekiwanych zdarzeń. Czy tego chcesz, czy nie, wypadki, choroby i wszelakie przeciwieństwa losu "chodzą po ludziach" - to przykra, ale niepodważalna prawda. 

Dlaczego warto się ubezpieczyć?
Szkoda związana z naszym majątkiem, wypadek, choroba lub co gorsza śmierć - to sytuacje, w przypadku nastąpienia których ostatnim czego potrzeba Tobie oraz Twoim bliskim, jest zamartwianie się o pieniądze. Można polemizować nad tym, czy dają one szczęście. Niepodważalnym jest jednak fakt, że zdecydowanie je ułatwiają, w szczególności kiedy przychodzi nam się mierzyć z poważnymi przeciwnościami losu.

Ubezpieczenie życia i zdrowia - kilka trudnych, ale bardzo ważnych pytań.
Czy chciałbyś w panice i pośpiechu szukać ratunku finansowego, zapewniającego niezbędne leczenie dla siebie lub bliskiej Ci osoby? Co jeśli  Cię zabraknie? Czy Twoi bliscy sobie poradzą, nie będąc w stanie np. spłacać raty kredytu hipotecznego? Co się stanie, jeżeli w wyniku jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia utracisz zdolność do pracy, będąc głównym żywicielem rodziny? Jesteśmy świadomi, że są to bardzo trudne pytania  i ciężko się o nich rozmawia. Niemniej jednak czujemy się odpowiedzialni za to, aby w zakresie naszych kompetencji, z maksymalną starannością dbać o Ciebie i ważne dla Ciebie sprawy. Zarówno Ty, jak i Twoi bliscy, zasługujecie na komfort oraz finansowe bezpieczeństwo, które zapewni Wam ubezpieczenie życia i zdrowia.

Zapraszamy do darmowych konsultacji!