Kredyt konsolidacyjny

tel: 724 209 634

Jeśli posiadasz od kilku, do kilkunastu zobowiązań kredytowych, lub po prostu nie jesteś zadowolony z warunków cenowych, jakimi odznacza się Twój obecny kredyt - nie czekaj, sprawdź jakie możliwości stawia przed Tobą kredyt konsolidacyjny.

Na czym to polega?

Kredyt konsolidacyjny umożliwia realizację różnych założeń. Do najważniejszych z nich należą: obniżenie miesięcznych rat, poprawa warunków cenowych (oszczędność pieniędzy), poprawa komfortu (np. zamiast 5 rat w różnych terminach, 1 rata w miesiącu), poprawa zdolności kredytowej (niższa rata, mniej zobowiązań ilościowo - niższe ryzyko dla banku). Bardzo często udaje się połączyć kilka, lub nawet wszystkie z powyższych założeń, w jednym rozwiązaniu konsolidacyjnym. 

Praktyka

To na prawdę proste... Aby jednoznacznie stwierdzić, jak bardzo opłacalnym posunięciem jest skonsolidowanie Twoich kredytów, potrzebujemy kilku podstawowych informacji - przede wszystkim o kredytach, które chciałbyś skonsolidować. Do tego zarys Twojej sytuacji w odniesieniu do zdolności, ewentualne info o posiadanym zabezpieczeniu i to wszystko! Resztę "roboty" wykonamy za Ciebie! Nasze doświadczenie i kilkuletnia praktyka, dają wyraźny dowód - od zaoszczędzenia kilku, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych bardzo często dzieli Cię 1 spotkanie i kilkanaście minut czasu. Warto spróbować. Tym bardziej, że dopóty, dopóki nie załatwimy interesującego Cię opłacalnego rozwiązania, nie weźmiemy za swoją pracę ani 1 zł.

Kredyt konsolidacyjny zabezpieczony.

Czy posiadasz kredyty gotówkowe lub firmowe? Jeśli dysponujesz nieruchomością, mogącą stanowić przedmiot zabezpieczenia, to kredyt konsolidacyjny zabezpieczony, będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dlaczego?

dłuższy okres finansowania = możliwa niższa rata
kredyt zabezpieczony = mniejsze ryzyko dla banku = lepsze warunki cenowe

Z życia wzięte.

Przykład klienta prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą, który powierzył nam skonsolidowanie drogich kredytów gotówkowych, zarówno prywatnych jak i firmowych. Głównym założeniem była poprawa komfortu, poprzez obniżenie miesięcznych rat oraz zamiana kilku niekorzystnie przypadających terminów płatności na jeden, zgodny z oczekiwaniami klienta.


Obniżyliśmy miesięczną ratę Pana Wojciecha o PONAD 1200 PLN. Co ważne - całkowite koszty kredytowe klienta, w perspektywie okresu kredytowania spadły o 185 TYSIĘCY PLN! Warto dodać również, iż konsolidacji dokonano finansowaniem niezabezpieczonym, gdyby włączyć do sprawy również przedmiot zabezpieczenia kredytu, wielce prawdopodobnym jest uzyskanie jeszcze lepszych warunków konsolidacyjnych.

Tak jak wspominamy w jednym z powyższych akapitów, analiza teoretyczna Twojej sytuacji nie kosztuje Cię ani złotówki, wystarczy odrobina chęci i zaangażowania. Czy warto? Sam odpowiedz sobie na to pytanie.