Kredyt hipoteczny

tel: 724 209 634

Finansowanie zakupu Twoich nowych "4 kątów" kredytem hipotecznym, to ważna, oddziałująca na przyszłość decyzja. Bardzo często wiąże się z kolejnymi 20, a nawet 30 latami życia! Aktualnie na rynku funkcjonuje kilkanaście banków oraz instytucji finansowych proponujących finansowanie hipoteczne.
To kilkadziesiąt różnych ofert różniących się od siebie zarówno detalami, jak i czynnikami kluczowymi, takimi jak warunki cenowe, poziom wymaganego wkładu własnego czy np. ilość formalności okołokredytowych. Podstawowe pytanie, które musisz sobie zadać rozpoczynając poszukiwania kredytu hipotecznego brzmi:

Czy dysponuję wystarczającą ilością wiedzy oraz czasu, aby dokonać właściwej decyzji, nie tracąc przy tym nerwów oraz pieniędzy?

Wiedza

Czy na samą myśl o masie formalności, wszelakich niejasnościach oraz ryzyku podjęcia opłakanej dla Twojego portfela w skutkach decyzji odechciewa Ci się spełnić marzenie o własnych "4 ścianach"? Być może nie widzisz w sprawie niczego skomplikowanego, ale nie jesteś przekonany co do najkorzystniejszych, dostępnych aktualnie ofert? Pomogliśmy dziesiątką z Was w przejściu przez proces pozyskiwania kredytu hipotecznego w sposób łatwy, przejrzysty oraz budzący poczucie podjęcia właściwej decyzji. Kredyty to nasza codzienność! Jesteśmy doskonale zorientowani w aktualnych możliwościach, a bogaty bagaż branżowego doświadczenia oraz praktycznej wiedzy, pozwala na przeskoczenie nawet wysoko postawionych przeszkód. 

Czas

To jedna z cenniejszych walut świata. Raz stracony, już nigdy do nas nie wróci. Szanujemy Twój czas! Dlatego doskonale rozumiemy, że możesz zagospodarować go o wiele lepiej, niż biegając od banku do banku - poszukując optymalnego rozwiązania oraz załatwiając dziesiątki formalności. Chętnie poświęcimy Ci nasz, robiąc to za Ciebie.

Pieniądze

Odsetki, prowizje, ubezpieczenia, wyceny. Na całkowity koszt finansowania hipotecznego składa się wiele czynników. Czy wiesz, że zły wybór może wiązać się dla Ciebie z utratą od kilku, do nawet kilkuset tysięcy złotych? Dysponując aktualną wiedzą ofertową oraz niezwykle skutecznym narzędziem, w postaci dedykowanej do użytku wewnętrznego porównywarki - skierujemy się tam, gdzie potencjał uzyskania najkorzystniejszych warunków cenowych będzie największy. Dla pewności przygotujemy kilka najbardziej oszczędnych wariantów i przedstawimy Ci je w sposób jasny i klarowny. 

Mnogość wyboru, brak dodatkowych opłat, oferta jak w banku.

Współpracując z nami, masz możliwość uzyskania kredytu hipotecznego w takich instytucjach finansowych jak: PKO BP, PEKAO S.A., ING BANK ŚLĄSKI, SANTANDER, MBANK, BGŻ BNP PARIBAS, ALIOR BANK, MILLENIUM BANK, RAIFFEISEN POLBANK, EUROBANK, BANK CITY HANDLOWY, BANK POCZTOWY, BOŚ BANK.

Nie pobieramy od naszych klientów żadnych dodatkowych opłat, za naszą pracę wynagradza nas BANK, Ty natomiast możesz liczyć na identyczną ofertę, jak gdybyś udał się bezpośrednio do danej instytucji finansowej.