Kredyt gotówkowy

tel: 724 209 634

Kredyt gotówkowy to łatwe, szybkie w pozyskaniu oraz pozbawione zbędnych formalności i ograniczeń rozwiązanie, zapewniające Ci środki finansowe na dowolny cel. Gdy zaskoczyły Cię nagłe wydatki, dostrzegłeś godną uwagi okazję zakupową, lub gdy po prostu od dłuższego czasu planujesz zrobić coś, co pozytywnie wpłynie na standard oraz komfort Twojego życia, ale na drodze stoją pieniądze - z pomocą przyjdzie Ci właśnie to rozwiązanie.

Dlaczego warto wspomóc się wiedzą oraz doświadczeniem eksperta?

To bardzo proste. Kilkanaście banków oraz instytucji finansowych, to kilkadziesiąt różnych ofert oraz promocji. Dokonanie błędnego wyboru może wiązać się dla Ciebie z przepłaceniem nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych w perspektywie okresu kredytowego. Kogo na to stać?

Bank, bankowi nierówny.

Na szeroko rozumianą zdolność kredytową składa się multum czynników: oceny scoringowe, oceny punktowe, źródło oraz poziom dochodu, sytuacja rodzinna, majątkowa, ilość zapytań kredytowych etc. Musisz wiedzieć, że każdy bank ma swoją politykę kredytową. To, co dla jednego może stanowić przeszkodę nie do przeskoczenia, dla drugiego i trzeciego nie będzie problemem. To, co dla jednego będzie atutem, dla innego jest obojętne. Financial Matter to kilkaset udzielonych kredytów gotówkowych. To obszerna, gromadzona latami doświadczeń wiedza praktyczna oraz budowane skrupulatnie - doskonałe relacje z bankami oraz instytucjami finansowymi. Nie twierdzimy, że nie ma przeszkód nie do przeskoczenia i ofert nie do przebicia, ale wiemy że potrafimy skakać bardzo wysoko, a zaangażowaniem oraz determinacją przebiliśmy już nie jeden mur... 

Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji.

Omówimy sytuację, przeanalizujemy możliwości i podejmiemy decyzję, który z dostępnych na horyzoncie naszej firmy banków zaproponuje optymalne rozwiązanie. A jest w czym wybierać: ING BANK ŚLĄSKI, PEKAO S.A., SANTANDER, MBANK, ALIOR BANK, BGŻ BNP PARIBAS, RAIFFEISEN POLBANK, EUROBANK, NEST BANK, GETIN NOBLE BANK, BANK POCZTOWY,  CREDIT AGRICOLE oraz kilkanaście firm pozabankowych.